Meklēt produktu
Meklēt
 
Ieiet sistēmā | Neesi reģistrējies? Reģistrēties
 

Kā iepirkties

Ja vēl neesat mūsu sadarbības partneris.

Ejiet uz sadaļu Sadarbība un nospiediet uz ikonas Gribu sadarboties vai spiediet uz lauka Reģistrēties augšējā labajā stūrī. Kad būsiet sniedzis visu nepieciešamo informāciju, ar Jums vienas darba dienas laikā sazināsies Verners VT pārstāvis un uz norādīto e-pasta adresi, tiks nosūtīts lietotājvārds un parole. Kad saņemsiet nepieciešamo informāciju, spiediet uz lauka Ieiet sistēmā un izvēlieties sev interesējošās preces! Pēc pirmā pasūtījuma saņemšanas mēs Jums pa e-pastu vai faksu nosūtīsim rēķinu-faktūru, kurā būs redzams pasūtīto preču daudzums, cena un summa apmaksai. Norēķini veicami tikai ar bankas pārskaitījumu.
Veiksmīgu iepirkšanos!


Reģistrācija mūsu sistēmā Jums dod iespēju aplūkot savu veikto pasūtījumu vēsturi, nodrošina individuālu pieeju un savlaicīgu svarīgāko informāciju, izdevīgākus pirkumus un iespēju izmantot piegādes servisu!
Ja esat mūsu sadarbības partneris:

Nospiediet uz lauka Reģistrēties augšējā labajā stūrī, aizpildiet nepieciešamos lauciņus par savu uzņēmumu. Informācija nepieciešama, lai mēs varētu to salīdzināt ar savu datu bāzi. Pēc reģistrācijas vienas darba dienas laikā Jums uz norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts lietotājvārds un parole. Kad saņemsiet nepieciešamos datus, spiediet uz ikonas Ieiet sistēmā un veiciet pasūtījumu.
Veiksmīgu iepirkšanos!